1 Temmuz 2009 Çarşamba

Zımba Arnıld.

Gözlemci bir gezgindi Sıtivırt. Elinde sürekli kalemi ve not aldığı dandik bir defteri vardı. O defterleri de eczacı olan ablasından edinirdi. Hepsinin üzerinde ilaç markası vardı. O gün elinde bulunan defter, Viagra'nın hediyesiydi. Kağıda yazdıkça psikolojik olarak erekte oluyordu.

Sıtivirt henüz 10 dakika önce tanışmıştı Arnıld'la. Fakat bunun hiçbir önemi yoktu. Çünkü Sıtivırt çok pis gözlem yapardı. Çok pis. Enine boyuna çözerdi. Arnıld'ın biraz sıyrık olduğunu anladı ve eğlenceli bir yaklaşım içerisine girdi. Arnıld'a direkt: "Seks hayatın nasıl Arnıld?" diye yaklaştı ve pöh hes kuıh diye güldü. Arnıld, artık yaşını başını almış; saçları beyazlamış bir adamdı. Dipdiriydi yalnız, çevik ve güçlüydü. Sıtivırt'da bundan cesaret aldı belki de; "Sağlam bafi yapıyordur bu yaşlı kereta." diye düşünmesi içten bile değildi.

Arnıld yanıtladı: "Biz zamanında çok yaptık genç adam. Hatta, seviştiğim tüm kadınlarla bir poloraid fotoğraf çeker; bir de donlarını alır fotoğrafa zımbalardım. Çantamda hep Poloraid makinem bir de zımbam olurdu. Hatta bana "Zımba Arnıld" derlerdi. Her türlü zımbalardım."

Sıtivırt şaşkındı; kendi muzurluğunda boğulmuştu. Tabiri caizse, en büyüğünden bir fitili içine almışcasına gözleri açıldı. Hafif de korktu ve içinden "Ülen manyak bize de kaymasın ayak üstü. Ayrıca fotoğraf çeker, Kelvin Kıleyn donumu da zımbalar maazallah." bunları geçirdi.

"Sen ne yazıyorsun öyle Sıtivırt?" diye bir anda bağırdı Arnıld. Sıtivırt'ın götü korkudan büzüldü. Ya da bir koruma tepkisi olarak götünü büzdü ve salak bir ses tonuyla "Saçmasapan şeyler abi." dedi.

Arnıld bunu duyunca artık, "Kurban olam kalem tutan ellere..." şarkısını söylemeye başladı. Sıtivırt artık her şeyin farkındaydı, Arnıld'ın gay olduğunu anlamıştı.

Ben böyle koleksiyon fetişizmi görmedim dedi Sıtivırt ve koşarak uzaklaştı. Kalemi düşürdü ama...

Screw you guy!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder